ZUMBA

ZUMBA BLANSKO

Od září nové lekce ZUMBY v Blansku vhodné i pro úplné ZAČÁTEČNÍKY!

ZUMBA představuje dynamický a velice zábavný fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Důležitou součástí lekce je dynamická latinsko - americká hudba. Zumba využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue, cumbie, samby, aj.. Je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází k efektivnímu spalování tuků a k formování celého těla. Lekce je určena pro všechny bez ohledu na věk, pohlaví, kondici či taneční zkušenosti. Zumba není skvělá jen pro vaše tělo, ale především pro vaši mysl a dobrou náladu. Přijďte se vytančit z každodenních starostí a stresu!

Začínáme úplně od začátku, těšit se můžete na nové choreografie, jednoduché kroky... ideální i pro ty, kteří chtějí se zumbou začínat!

 Budu se na Vás těšit, Aneta Kuklínková

ZAČÍNÁME JIŽ 5. ZÁŘÍ 2023!!! 

  • Zumba se uskuteční každé ÚTERÝ 18.00 - 19.00

  • Místo: Tryger Blansko(zrcadlový sál - vedle Billy - nad Autodíly Krejčí)
  • Lekci vede oficiální zumba - lektorka Aneta Kuklínková, která je aktivní členkou ZIN, což znamená, že se pravidelně vzdělává u světových leaderů a na lekcích tak můžete zažít tu pravou zumba atmosféru. 

Letos moje zumba lekce přináší spoustu změn!!! 

  • Abychom si byli blíže, 
  • abychom se více poznali, 
  • abyste si zumbu více užili, lépe se ji naučili, 
  • aby byly lekce výhodnější, 
  • abyste chodili pravidelně, 
  • abychom byli zkrátka nerozlučná zumba parta a spoustu dalších důvodů...

...od října 2023 vypisuji v Blansku ZUMBA MANIA KURZ, do kterého se budete moci buď čtvrtletně nebo pololetně přihlásit. 

Co když se někdy nebudete moci lekce zúčastnit?

Nebojte, o žádnou z lekcí nepřijdete, pokud se odhlásíte nejpozději do 8.00 v den konání lekce. Poté získáváte kredit v hodnotě lekce, které jste se nezúčastnili a můžete ho využít na bonusové zumba party, které budu pořádat min. 6x během roku nebo na akce či produkty, které budou touto možností označeny.

JAK SE PŘIHLÁSIT??? 

Klikněte níže na jednu z možností v ceníku a vyplňte objednávku. V případě dotazů mě kontaktujte na info@anetakuklinkova.cz

TĚŠÍM SE NA VÁÁÁS!!!

Ceník ZUMBA pro veřejnost

Platný od 5.9.2023