Popis lekcí pro veřejnost

Body therapy - jednoduchá relaxační lekce spojující posilovací, protahovací a uvolňovací cviky. Využití různých technik cvičení jako jsou balanční techniky, prvky pilates, yogy apod. Klidné cvičení vhodné pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví, pokročilosti a fyzické zdatnosti. Protáhneme a posílíme celé naše tělo, redukujeme stres a harmonizujeme mysl. Atmosféru na lekci podpoří svíčky a oleje. Vhodné pro začátečníky.

Zumba - představuje dynamický a velice zábavný fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Důležitou součástí lekce je dynamická latinsko - americká hudba. Zumba využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue, cumbie, samby, flamenca aj.. Je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází k efektivnímu spalování tuků a k formování celého těla. Lekce je určena pro všechny bez ohledu na věk, pohlaví, kondici či taneční zkušenosti. Zumba není skvělá jen pro vaše tělo, ale především pro vaši mysl a dobrou náladu. Přijďte se vytančit z každodenních starostí a stresu! Vhodné i pro začátečníky.

Cardio dance - taneční, dynamická lekce, jejímž cílem je "spalovat" tuky, zlepšovat tělesnou kondici, ale i pohybovou koordinaci a rytmické cítění, lekce není vhodná pro úplné začátečníky.

Tabata - je velmi efektivní a náročná metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzická kondice i síla zároveň, získáte aerobní kondici i nárůst dynamiky. U cvičení Tabata je poměr práce a odpočinku 2:1. Jeden cvik na svalovou partii se skládá z osmi sérií. Klíčové je časování. Každou sérii cvičíme 20 vteřin a následuje pouhých 10 vteřin odpočinku.

BODY FORM -posilovací lekce spojující "spalovací" dynamické cvičení s posilováním svalů celého těla. Posilovací prvky jsou vkládány do jednoduché choreografie, Lekce je kombinovaná a po 20 - 30 minutách aerobního bloku začíná posilovací část lekce, ve které se posilují hlavní svalové skupiny. Vhodné pro začátčníky.

Fit jump - (jumping na Insportline trampolínách + tabata + streching) - komplexní posílení svalů celého těla, posílení hlubokých vnitřních svalů, vysoký výdej a rychlé spalování tuků (vhodné na hubnutí), příznivý vliv na kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalo, příznivě ovlivňuje kondici svalů pánevního dna (nevhodné v těhotenství a pro ženy hned po porodu).

Podstatou JUMPINGu jsou jednoduché poskoky na speciálně vyvinuté trampolínce. Propracovaný zábavný program, motivující hudba, balancování. Významně se zlepšuje koordinace pohybu, rovnováha a kondice.

Tabata je velmi moderní kardiovaskulární cvičení, které prokazatelně zlepšuje výkonnost ve velmi krátkém čase. Tabata rozvíjí nejen svalovou sílu, ale i vytrvalost.

Tabata je pouze krátkou součásti lekce Fit jump, využíváme zábavných prvků ve spojitosti s trampolínkou.

Důležitou součástí lekce je streching, kdy s lektorkou poctivě protáhnete a zrelaxujete celé tělo.