Prevail 24/7 Carb Burner

Prevail 24/7 Carb Burner vám pomůže nejen zhubnout během spánku, ale také podporuje zdravý metabolismus tuků během vašich spánkových hodin.

2 odlišné vzorce, které maximalizují výsledky hubnutí AM formula pro akční den, odbourávání tuků a pocit sytosti PM formula pro klidný spánek a efektivní vstřebávání sacharidů.

Vytvořením dvou synergických vzorců (AM a PM) jsme maximalizovali potenciál těla spalovat tuk a zhubnout v optimálním čase během 24 hodinového cyklu. Revoluční receptura Prevail 24/7 Carb Burner Formula nejen napomáhá spánku k podpoře hubnutí, ale také podporuje metabolismus při odbourávání tuků během spánku.

AM formula
Ranní tabletka pomáhá podporovat bdělost, zmírňuje únavu a podporuje vytrvalost a zvyšuje kognitivní výkon. Podporuje odbourávání a tvorbu tuku. Snižuje ukládání karbohydrátů a jejich absorbci. Podporuje zdravou chuť k jídlu, tedy snižuje chuť na sladké a podporuje pocit sytosti. Pomáhá udržovat zdravou hladinu krevního tlaku.
PM formula
Večerní tabletka podporuje melatonin, který napomáhá kvalitnímu odpočinku celou noc. Omezuje rozpad škrobů a jejich vstup do těla, tedy méně se uloží do tuků. Je velký zdroj antioxidantů, pomáhá zmírňovat záněty v těle a podporuje kardiovaskulární systém.  

Návod:

Ranní formula - Denně 2 kapsle dopoledne s jídlem. Dodržujte pitný režim. Balení obsahuje 30 dávek. Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Vegan. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat.

Večerní formula - Denně 2 kapsle po večeři, nejdéle 3 hodiny před spaním. Dodržujte pitný režim. Balení obsahuje 30 dávek. Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Vegan. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat.

Doručení do 5 dnů!

1 790,00 Kč