Noční spalovač tuků - Hibernate8

Vyprodáno

S naším spalovačem nejenom vidtitelně zhubnete, ale budete se cítit skvěle!

Pomáhá tělu zvládat váhu, uvolňovat stres a podporovat klidný spánek Tento proces tělo využívá na přirozenou obnovu buněk a má vliv na všechny funkce těla. 

Hibernate8 je tu pro kvalitnější spánek a celkovou regeneraci organismu během noci, vysoká dávka kolagenu vám pomůže s regenerací kloubů, kostí a pokožky. Dostatek kvalitního spánku je velmi důležitý pro naše zdraví a regeneraci organismu.

NÁVOD:
Pro maximální hubnoucí účinek rozmíchejte 1 sáček v 500ml vody před spaním na prázdný žaludek, tedy 2-3 hodiny po večeři. Užívá se 6 dní a pak je 1 den pauza. 

Produkt je vyrobený z nejkvalitnějších ingrediencí, jako například:
- extrakt z kořene zázvoru
- extrakt z hroznových jader
- vitamín B5, vitamín B6 - udržuje imunitu v dobré kondici
- vitánie snodárné (které se říká ashwagandha, indický ženšen nebo zimní třešeň). Ta má vliv na potlačení stresu, uklidňuje, zlepšuje fyzickou kondici, je to adaptogen.
- kolagen, ten zase dodává do těla pružnost a odolnost vazivové tkáně, včetně šlach, vazů, chrupavek, kostí a kůže

Melatonin
Zlepšuje kvalitu spánku, pomáhá vychytávat silně toxické kyslíkové radikály a chrání před oxidativním poškozením. Pomáhá zlepšovat funkci dýchacího ústrojí. je získáván z rostlin, kde funguje jako ochrana proti oxidativnímu stresu.

Sensoril Ashwagandha
Působí jako adaptogen, podporuje odolnost organismu proti stresu a dobrý spánek. Podporuje koncentraci a napomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání. Působí jako silný antioxidant, podporuje vitalitu.

Složení

Kolagen (hovězí)- Extrakt z hroznových semen (Vitis vinifera 95% proantosyanidy 200: 1 - siřičitany)- Kyselina citronová- Extrakt z kořene zázvoru (Zingiber officianalis 20: 1)- Extrakt z kořene ašvagandha (Withania somnifera 5: 1)- Barva (extrakt z hroznů)- Přírodní příchutě (třešeň a hrozny)- Extrakt z třešňového ovoce Acerola (Malphigia emarginate)- Extrakt z ovoce z Acerola Chery (Malphigia emarginate)- Výtažek z květů heřmánku (Matricaria recutita 10: 1)- Sladidlo (sukralóza)- Extrakt z citrónového listu (Melissa Officianalis 4: 1)- Extrakt z třešňového ovoce z Montmorency (Prunus Cerasus)- Vápník (citrát vápenatý)- objemová látka (dextróza)- vitamín B5 (pantotenát vápenatý)- vitamín B6 (pyridoxin HCI)- Chrom (pikolinát chromitý)


530,00 Kč