Zážitek plný barev a úžasných lidí

11.11.2017

Barvám neutečeš - Olomouc květen 2017

Jestli něco v roce 2017 bylo opravdu skvělé, tak to byla možnost zúčastnit se božské akce Barvám neutečeš a tímto bych chtěla i moc poděkovat mojí kamarádce Terezce Kundrátové za navázání nové spolupráce. 

Byl to opravdový zážitek, na jednom místě se sešel opravdu dav mega úžasných lidí, kteří mají rádi zdravý životní styl a byli naprosto skvělí. 

Já a můj team Dívky ČR v čele s mojí Denčou Biskupovou jsme měli za úkol tento dav rozpohybovat a bylo to famózní. Zvolili jsme naše oblíbené hitovky jako Žijeme len raz a Když nemůžeš, přidej víc, což je i hymna celé action Barvám neutečeš od mé oblíbené kapely Mirai. 

Musím pochválit všechny běžce, protože se krásně do všeho zapojili, vytvořili nádhernou atmosféru, zacvičili si s námi, zatančili, zařvali a bylo to zkrátka luxusní. 

Po rozcvičce, doprovodném programu, který tvořila i naše finalistka Dívky ČR Nelly Urbánková, jsme se zúčastnili i samotného běhu. Už se opakuji, ale bylo to opravdu skvělý. Barvy jsme sice měla asi týden až.... no víte kde, ale ta atmoška všech lidí byla kouzelná a po doběhnutí jsme obdrželi vítěznou medaili. A já mám medaile ráda, takže moje vnitřní dítě jásalo. 

Koukněte na boží fotogalerii, foto nám zaslala Terezka od oficiálního fotografa Barev, tak moooooc děkujeme a v další fotogalerii jsou i některé naše fotostřípky.