Postup do Hollywoodu

27.11.2016

V sobotu 26.11.2016 postoupil náš závodní team CVICSNAMI.CZ s choreografií Český slavík na Mistrovství světa v interpretačním umění do Hollywoodu v USA, které se uskuteční 30.6. - 9.7.2017. 

Jsme neskutečně štastní a našim holkám moc gratulujeme. 

Cesta za vytouženým úspěchem teprve začíná. Celý team teď čeká náročná příprava, která se bude týkat nejen fyzického výkonu, ale také zajištění finanční stránky. Jelikož v České republice celkově není aerobik moc podporovaný sport od státu a i od ostatních organizací si většinou tyto cesty z velké části hradí kluby samy, rozhodli jsme se jako TEAM nevzdát a vytváříme speciální projekt, kterým si na naši vysněnou cestu vyděláme. 

Brzy VÁS budeme informovat o všem, co předcházelo naší účasti, co nás čeká a zdokumentujeme celou cestu naší přípravy. Opravdu, sny se plní, pokud věříte. A tato parta skvělých holek si realizaci této cesty zaslouží. Všechny jsou to osobnosti, které na sobě makají po všech stránkách, ne jen po té fyzické, ale už teď v jejich věku ví, jak je důležité myslet pozitivně a věřit si. Už to prostě není jen o aerobiku, ale o celkovém osobním rozvoji. Jsme na děvčata právem pyšné. Udělaly obrovský pokrok. Budeme velmi vděční, pokud budete naši cestu sledovat, podporovat a třeba se i inspirovat :-) 

Děkujeme VŠEM našim příznivcům :-*

Autor článku: Aneta Kuklínková