Vesmírná ÁŇA

09.09.2018

Buďte sví.... to, co na VÁS někteří nenávidí, tak na VÁS Ti druzí mohou milovat. A věřte, lidí je dost. Vždy se někdo najde! :)

A nebojte se změn. 

Je jasné, že když se člověk v průběhu života mění, tak i VAŠE okolí se bude měnit, ne každému bude vyhovovat VAŠE proměna. A tak co! 

Tak prostě některý věci budou jinak.

Jooo a proč to píšu? Co mě to popadlo?

Abych byla stoprocentně upřímná, je to trošku vzkaz pro lidičky, kteří o mě mají ,,strach," že jsem až moc vesmírná a že už se mnou nechce nikdo spolupracovat.

Tak jen... nemějte strach.

Jsem šťastná.

Prožívám nejkrásnější období v životě a pokud by to mělo ovlivnit některé moje projekty.... no tak ať... to je život přece. :) 

Něco končí, něco začíná, buď některé mé projekty budou a nebo nebudou nebo budou jinak, tak.... hlavně že jsme zdraví a máme se rádi, ne? 

Přála bych všem lidem na planetě, aby mohly tyto pocity štěstí a lásky prožívat a jsem šťastná, že tento rok ve spoustě lidech probíhají nejrůznější transformace a spoustu lidí dává do popředí hodnoty jako rodina, přátele a bezpodmínečná láska.

Miluju každý den po probuzení, je to, jako by mi spadlo něco na hlavu.... přes tyto letní prázdniny se mi změnil celý svět. Ale o tom zase někdy příště.

Buďte sví a nebojte se být klidně i jiní.

Buďte šťastní podle sebe.

Vaše

vesmírná ÁŇA


Tento článek bych chtěla věnovat samozřejmě všem lidem, kteří budou mít chuť si ho přečíst a také mému úžasnému kamarádovi Peťovi Letfusovi, kterému vděčím za to, že mě bere vždy takovou, jaká jsem. Ať je mi dobře nebo špatně. Ať se mi daří nebo nedaří. Je tu vždy za všech okolností a přesto, že on je realista, máme vážně vesmírný vztah. Řekla bych, že až za hranice chápání! 

Děkuju!