Vážně se to všechno děje?

28.02.2018

Ahoj lidičky, 

vážně se to všechno děje? 

Chtěla bych se tak moc podělit o to, co se v poslední době v mém životě událo, ale slovy to absolutně nejde popsat. Prožívám emočně nejkrásnější období, kdy si v přítomném okamžiku uvědomuji postupné manifestování VŠECH mých přání. Spoustu věcí nechávám i jen tak plynout, aby to ten vesmír mohl taky vymyslet někdy za mě a je boží to všechno pozorovat a nechat se unášet na vlně neSKUTEČNÝCH emocí. Teda vlně, tohle už je TSUNAMI!!! 

Jsem ráda, že se jdu teď trošku zastavit a vstřebat to, protože je toho teď tolik, že nestačím vše ani sdílet. Pokusím se toho dát co nejvíce dohromady a brzy se těšte na nejrůznější příběhy a příspěvky na mém youtube kanále Áňa TV nebo blogu www.anabrunette.cz

Moc ráda VÁM budu blíž a moje úplně největší přání je, aby tyto krásné emoce prožívalo co nejvíce lidí na této planetě. Fakt to stojí za to se kousnout a udělat ráznou změnu jak v myšlení, stravě nebo v celkovém způsobu života, protože budu se opakovat - je to neSKUTEČNÝ, co mně se událo od jasného ROZHODNUTÍ za převrat. 

Je mi jasný, že si spoustu lidí, co to teď čtete, musíte říkat, že jsem absolutní blázen a ani se vám nedivím, je pravda, že si to o sobě taky myslím a říkám si, jak tohle může dlouho vydržet. A zatím to drží!!! Pokud máte také nějaké příběhy o Vaší proměně, budu ráda, když mi napíšete třeba do zprávy na mém facebooku -  Aneta Kuklínková nebo instagramu - ÁŇA.  Pojďme sdílet radost a lásku a nestyďme se za toto ,,sluníčkářství". Podle mě na tom není nic špatného a buďme happy jak milion grepů. :)

Tak jooooo, původně jsem chtěla napsat o tom, jak jsem si užila včera a dnes neuvěřitelnou jízdu zážitků a nějak jsem se rozepsala úplně o něčem jiném. 😊 

Klasika. 😊 

Takže o včerejším narozeninovém koncertu Pavla Callty s úžasnými hosty, úžasném tréninku v Drnovicích, nahrávání rapu ve studiu, druhém dílu Dívka ČR NEWS, registraci do soutěže Dívka ČR, neuvěřitelně bláznivém až fakt šíleném dnešku, který byl zakončen boží tabatou v Rájci, zas někdy příště. Něco málo prozradím ve svých instastories na mém instagramu, tak kdyžtak mrkněte. :) 

Joooo a taky bych chtěla poděkovat mému blízkému okolí lidiček, kteří mi tak moc zpříjemňují život. Je to skvělý mít kolem sebe úžasné lidi. Postupně s nimi určo přidám fotečku, ale proč nezačít jednou osůbkou rovnou teď? 

Děkuji velmi mojí Terezce, bebince, mamince a už nevím, kolik dalších jmen jsem jí dala! 

,,Z velké části i díky Tobě právě prožívám TO, co prožívám. Mám TĚ ráda, kočko. " :-*

A VÁS všechny mám samozřejmě také ráda a přeji VÁM nádherný večer. 😊

VAŠE ÁŇA 😊