Vánoční ÁŇA balíček s Kalendářem Vděčnosti

17.12.2018

Ahoooj moji milí,  

od pondělí 17.12.2018 uvedu do prodeje můj speciální Vánoční Áňa balíček s Kalendářem Vděčnosti na rok 2019.
Tento balíček bude obsahovat již zmíněný kalendář (nástěnný ve velikosti A3), plakát s fotkou Princezny Áni a magnetku Princezny Áni.
Dnes bych VÁM ráda představila jeden z předmětů balíčku, a to KALENDÁŘ VDĚČNOSTI ZE SVĚTA SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ.
Kromě spousty fotek s Princeznou Áňou a Lvíčkem Mariánem obsahuje i speciální návod na použití, ve kterém je popsáno, jak kalendář správně používat. V kalendáři nebudou chybět také krásné citáty od mého oblíbeného autora Oshe, takže si počtou i rodiče. Zkrátka to bude jako vždy pro všechny, kteří se cítí být dětmi. A to, jaký kalendář bude, záleží zcela na VÁS.
Na každé straně jednotlivého měsíce naleznete volné místo. Na něj si každý daný měsíc budete zaznamenávat všemožné věci, události nebo okamžiky, za které jste vděční. Mohou mít podobu kresby, textu, nálepek, využijte barvy nebo jakékoliv dalšího nápadu.
Tak co, už se těšíte na tento speciální balíček?
Kalendář jsem měla v posledním týdnu již v předprodeji a jelikož se vyprodaly skoro všechny kusy, nebudu ho již vkládat na e -shop a objednávky pokračují stejně jako v předprodeji přes můj osobní email. Jiná cestu už nemá význam, nenapadlo mě, že o to bude takový zájem a touto cestou i moc děkuji VÁM všem, kteři poslali objednávku snad budete spokojení.
Jak tedy objednávky fungují? Pište na můj osobní email kuklinkova.a@seznam.cz
Od 17.12.2018 ho budeme posílat poštou případně je možný osobní odběr, a to na všech trénincích cvicsnami.cz a kdykoli v Blansku dle domluvy! Aby se to stihlo do VÁNOC, určo upřednostňuji osobní odběr.
Cena celého balíčku je 340,- Kč.
Nezapomeňte, že je pro všechny, kteří se cítí být dětmi!!!
Štěstí je stav mysli. Čím více maličkostí si vážíme, tím radostnější náš život bude. Pojďme si užít tuto kouzelnou cestu.
A z čeho mám vážně radost, hodně jste využívali možnosti VIDEO - ZDRAVICE!!!! A tímto prodlužuji její platnost! O co jde?
Je to takový bonus pro všechny, kteří si objednají kalendář do středy 19.12.2018! Všem k balíčku zašlu (asi nejčastěji pro VAŠE děti) video zdravici. Jen si napíšeme podrobnosti, ať to udělá dotyčnému radost a přes úschovnu VÁM pošlu již zmíněné video od Princezny Áni!


Konec hlášení, přeji krásný večer!


A zde je video jedné takové zdravice!