Staňte se součástí našeho snu

15.03.2017

Milí přátelé,

nevím, zda jste si na našem webu nebo sociálních sítích všimli, ale v listopadu 2016 postoupil starší závodní team Cvicsnami.cz na Mistrovství světa v interpretačním umění do Hollywoodu. Bohužel největším problémem jsou finance. Abychom si na cestu vydělaly, vytvořily jsme projekt Cesta za naším snem.

Do konce února již děvčata odeslala registraci a byla jim od jednoho sponzora přislíbena částka, která by tuto registraci pokryla, ale bohužel částka od sponzora nedorazila, tak vás tímto článkem prosíme moc o pomoc a o zapojení do našeho projektu. Potřebujeme sehnat do 17.3.2017 (původně do 15.3.2017, ale podařilo se nám datum posunout) částku 59 000 Kč na zaplacení registrace, dále pak 51 000 Kč na ubytovaní, které musíme zaplatit do konce března a potom až letenky, ale ty chvíli ještě počkají.

Máme na VÁS obrovskou prosbu o pomoc a budeme vděční, když nám přispějete na náš účet neziskové organizace Dětské akademie pohybu z. s., který slouží k projektu Cesta za naším snem a budeme tak moci zaplatit částku 59 000 Kč za již zmíněnou registraci.

Nechceme nic ale úplně zadarmo, tak nás napadly balíčky s odměnami pro každého, kdo nám přispěje, jelikož budeme opravdu moc vděční za každou pomoc. Připravujeme pro vás i nejrůznější akce, tak budeme rády, když budeme držet za jeden provaz jako "jedna rodina" a budete u celé cesty s námi. Ale samozřejmě nikoho do ničeho netlačíme, je to na vás do čeho se zapojíte. :)

Naše Cvicsnami.cz balíčky za odeslané penízky na náš účet do 17.3.2017

  1.  Přispět 1 - 149 Kč, mít dobrý pocit a stát se součástí projektu Cesta za naším snem
  2.  Přispět 150 Kč a k dobrému pocitu navíc získáte volný vstup na kteroukoli naši lekci pro veřejnost (více na www.cvicsnami.cz)
  3. Přispět 300 Kč a k dobrému pocitu navíc získáte vstup na jednu z pořádaných cvičebních víkendových akcí dle vlastního výběru (jedná se o dvouhodinové cvičení, nejčastěji je jedna hodina tabata, profi trampolíny nebo body form a druhá lekce je pomalejší Body therapy, aj.) platí do konce roku 2017. Již teď Vám můžeme zmínit pár termínů 26.3. Jedovnice, 8.4. Ostrov u Macochy, 23.4. Rájec-Jestřebí, další termíny a místa jsou v řešení :)
  4. Přispět kteroukoli částkou a polovina z této částky se vám odečte z kurzovného při zápise do příštího roku 2017/2018 - buď z dětkých nebo dospěláckých kurzů, částku VÁM také odečteme i ze soustředění Cvicsnami.cz nebo Táborů 1 Team (www.1team.cz)
  5. Přispět 5000 Kč - stanete se sponzorem akce
  6. Přispět 10 000 Kč - stanete se hlavním sponzorem akce
  7.  Přispět 30 000 Kč a více - stanete se generálním sponzorem akce

V případě zájmu o sponzoring Vám rády zašleme základní nabídku toho, co pro Vás nebo Vaši firmu můžeme nabídnout nad rámec vypsaných věcí výše, např. být součástí videí, můžeme nabídnout vystoupení, hostesing, apod.

Jak postupovat?

Prosím, přispějte na číslo účtu 2901170604/2010 a do poznámky napište Vaše jméno a číslo balíčku. (Pokud budete souhlasit, rádi Vaše jméno zveřejníme na našem webu a stanete se tak součástí celého projektu).

A jak jsme na tom s financemi k dnešnímu dnu? (14.3.2017)

Na našem účtě je momentálně 8850,- Kč plus jsme vybraly v pátek na běhu 800 Kč. Celkem tedy máme 9650,- Kč. V částce je již i 1500 Kč od děvčat z tria Cvicsnami.cz, během dnešního dne jsme uzavřely darovací smlouvu na 3000 Kč, které věříme, že brzy dorazí a dále každá z děvčat do 17.3.2017 vloží ze svého 3000 Kč na účet, takže sečteno podtrženo, máme zatím na registraci 21 650 Kč a do 17.3.2017 nám schází 37 350 Kč.

Veškeré informace o projektu naleznete zde: https://www.anetakuklinkova.cz/oprojektu/

V případě, že by se částka nevybrala a cesta do Hollywoodu by se rušila, tak vám garantujeme, že vám bude celá částka vrácena.

Při odeslání příspěvku a vyplnění tabulky Cesta za našim snem vám bude na email odeslán i děkovný certifikát potvrzující váš příspěvek a také kartička, kterou si pak můžete brát na každou akci k projektu.

Pokud jste nám již přispěli na akci Run and Smile nebo již dříve na účet, budeme rády, když také vyplníte naši tabulku a stanete se tak členem projektu a my vám budeme moci zpětně poslat děkovný certifikát s členskou kartičkou k projektu.

Děkujeme moc za Váš čas a za veškerou pomoc s uskutečněním naší cesty do Hollywoodu. 

Autor článku: Aneta Kuklínková

Staňte se členem projektu Cesta za naším snem