První porada plná plánů

12.12.2016

V krásný páteční večer se celá naše parta sešla u Áni doma, abychom probraly naše velké plány ohledně WCOPA. Jako první jsme si určily funkce. Každý svoji funkci dostal podle svých schopností nebo podle toho, co rád dělá. U některých to bylo jasné, ale některým jsme ji musely vymýšlet. Přiřazeny byly například redaktor, copywriter, vedoucí, scénárista, fotograf...

Dalším tématem na programu byly akce. Můžete se na ně opravdu těšit. Pořádně jsme je probraly a naplánovaly. Po rozebrání všeho důležitého nás Anynka (Anetka Koupá) mile překvapila. Donesla nám album plné fotek z doby, kdy si soutěž WCOPA sama v Los Angeles užívala. To nás motivovalo snad ještě víc, protože jsme viděly, kam všude se budeme moci podívat. Chodník slávy, Long beach... Prostě splněný sen.

Rozloučily jsme se s paní Králíkovou, Áňou a Éďou a rozešly jsme se každý svým směrem. Pár z nás mělo hlad, tak jsme zašly na kebab. To pravé jídlo pro aerobičky. Tam jsme dořešily detaily akcí, které připravujeme a užily si krásný večer.

Autor článku: Petra Daňková