Překvápko

26.02.2018

Už je to nějaký ten pátek, co jsem založila soutěž Dívka České republiky - tenkrát ještě pod názvem Dívka aerobiku. S touto soutěží je spojena velká část mého života, měla jsem různé období, kdy jsem se projektu věnovala více, kdy méně, každopádně vždy to byla moje srdeční záležitost, a proto si myslím, že je ten správný čas opět posunout soutěž dál. Ale tak trošku bláznivým spontánním směrem, který mi je podobný.

V životě jsem toho už celkem dost prožila a zjistila jsem, že mi je nejlépe, když jsem co nejvíce svá a nemusím se přetvařovat. A právě tento problém s přetvářkou jsem měla někdy v této soutěži, protože jsem měla pocit, že jako ředitelka Dívky ode mě lidi očekávají určitou roli. Ale čím více jsem svá, tím více chci být svá úplně všude a chtěla bych vykřičet do celého světa, ať je každý takový, jaký chce a kašle na hodnocení a očekávání druhých.

No a proč to všechno vlastně píšu.

Díky boží spolupráci s firmou Videoefekt oživuji svůj youtube kanál a opět se vracím k mým youtuberským ,,ambicím" a novinkou bude propojení všech mých projektů včetně Dívky ČR právě na tomto kanále s názvem Áňa TV. Co všechno VÁS čeká, budu postupně odkrývat. 

Vše, co se v poslední době děje je hodně spontánní, šílené, bláznivé a přesně tohle miluju. Pokud půjde vše tak, jak má, tak už dnes večer se můžete těšit na malé překvápko spojené právě se soutěží Dívka ČR. O co přesně se jedná, se nechte překvapit. Bude toho teď opravdu hodně a já se těším, že VÁM díky tomu budu blíž. 

Jsem také ráda, že jsem právě i díky firmě Videoefekt získala odvahu se stát něco jako tváří své vlastní soutěže a v rámci připravovaných videí vám povykládám i o tom, jak to vlastně všechno vzniklo. A že to často bylo, a ještě i stále je dosti na koleně!!! 😊 

Doufám, že vám dodám odvahu si také jít za svým snem a dělat ze začátku třeba i neDOKONALÉ věci, které většinou bývají nejkouzelnější, a to možná právě z toho důvodu, že jsou dělány srdcem.

Dnes večer se ale můžete těšit spíše na jednu z bláznivin, která v minulých dnech vznikla právě pod vedením mých spřízněných duší - lidiček z Videoefektu, a také mojí Denči Biskupové, která tyto fajn lidičky objevila a domluvila.

Na světě je krásně a já budu ráda, když budu moci alespoň někomu vykouzlit úsměv na tváři.

Mějte se, smějte se a pokud vše půjde - čekejte večer překvápko 😊

Vaše Áňa