Naděje pro naši cestu 

07.03.2017

Možná někteří z Vás slyšeli, možná někteří ne, o projektu s názvem Cesta za naším snem. Moc rády bychom v rámci tohoto projektu odletěly na Mistrovství světa v interpretačním umění, které se koná ve slunném Los Angeles, bohužel jsou nám největší překážkou peníze.

Ale minulý týden byl pro náš projekt velmi úspěšný. Zřídily jsme bankovní účet, se kterým bychom Vás touto cestou rády seznámily. Pravidelně Vás budeme informovat o pohybu peněz na účtě, aby i Vy jste mohli vědět, kolik peněz máme, kolik nám ještě schází do splnění našeho snu a kam jednotlivé částky putují.

Pokud by někdo z Vás měl chuť nám jakoukoli částkou na tento bankovní účet pomoci a přiblížit nás tak blíže ke splnění našeho snu, budeme Vám moc vděčné.

Prosím, přispějte na číslo účtu 2901170604/2010 a do poznámky napište Vaše jméno. (Pokud budete souhlasit, rádi Vaše jméno zveřejníme na našem webu a stanete se tak součástí celého projektu).

Celý projekt je pořádán pod neziskovou organizaci Dětská akademie pohybu z. s., tzn., že zaslané penízky nemusíme danit a celou částkou přispíváte na náklady spojené s účastí teamu Cvicsnami.cz v Hollywoodu. Jen samotná registrace stojí 59 000,- Kč, ubytování 51 000 Kč a ještě letenky. Na cestu do Ameriky se chystá trio z teamu Cvicsnami.cz Aneta Koupá, Barbora Novotná, Anna Bednářová s trenérkou Anetou Kuklínkovou.

Částku 59 000 Kč potřebujeme sehnat do 15.3.2017 a druhou částku 51 000 Kč do konce března 2017. Letenky budeme řešit v měsíci dubnu.

Pokud byste si chtěli jakýkoli dar odečíst z daně nebo potřebovali sponzorskou smlouvu, doklad, kontaktujte nás na email: info.cvicsnami@gmail.com nebo na telefonním čísle 777 471 186.

Budeme opravdu moc vděčné, když nám pomůžete tuto cestu uskutečnit a my budeme moct Českou republiku a město Blansko zodpovědně reprezentovat v Hollywoodu.

Autor článku: Barbora Novotná, Aneta Kuklínková

Více o projektu zde: CESTA ZA NAŠÍM SNEM