Happy new yeaaaar!!!!!

31.12.2018

2018. 

Byl to skvělý rok. 

Byl to jeden z nejkrásnějších roků, na který budu vzpomínat. Stalo se tolik událostí, zažila jsem neSKUTEČNĚ mnoho zážitků. Byly tam teda i chvíle, které byly hodně těžké, ale teď už s odstupem času vím, že to většinou bylo, jak se někdy říká, spíše požehnání v převleku. 

I tak to někdy bývá a jen je vlastně škoda, že to v tu těžkou chvíli, kdy se trápíme, většinou nedokážeme vidět a často se stává, že za nějaký čas jsme i za tyto těžké zkoušky rádi. A najednou nám dojde, proč se to stalo, že je nám třeba bez něčeho nebo někoho mnohem lépe. Samozřejmě ne vždy to tak je, ale u mě velmi často a i letos to tak bylo.

Děkuji všem, se kterými jsem se mohla potkat, kteří přispěli do pomyslného scénáře tohoto roku a přeji VÁM nádherný rok 2019. Hlavně zdraví. Nějak jsem si uvědomila, že bez něj si pak neužiju vůbec nic a když mě začíná zlobit zdraví, jediné, co si přeji je, abych se vrátila do původního stavu a mohla si užívat běžné chvilky.

A na co, že to budu nejvíc vzpomínat?

Jen když se tak spontánně ohlédnu za celým rokem, tak asi nezapomenu na to, že se mi splnil jeden z mých snů a bydlela jsem chvíli v Praze. Na vilce se super kluky. 

Ach, jak jsem ráda zpět na Moravě a zbožňuji moje Blansko. Nic proti Pražákům, ale každému je dobře někde jinde. :) A je fajn si najít to své místečko, i když většinou to není o místě, ale o tom, co nosíme v sobě, a to s sebou vezmeme kamkoli a před sebou se jen tak neschováme. Každopádně super zkušenost, vůbec nelituji. Byla jsem i chvíli něco jako youtuberka, což jsem si také dříve celkem dost přála, ale zjistila jsem, že točení pravidelných videí by mě moc nebavilo a také se tedy přiznám, že jsem těžce snášela kritiku od mých blízkých. Přitom spoustu ohlasů bylo i dobrých a zrovna mé nejčastější heslo je, ať kašleš na to, co říkají ostatní, tady jsem to úplně nedala no. 😊 Ale stejně točím videa na můj Instagram a vlastně pořád to tak trošku dělám a nikdy neříkej nikdy, třeba se k tomu ještě někdy vrátím.

Zážitek, na který nejde zapomenout. Zamilovala jsem si totálně skupinu Mirai. Jejich písnička Když nemůžeš, přidej víc byla hymnou celý rok našeho Cvicsnami.cz a když jsem byla poprvé na jejich koncertě, tak jsem mojí kamarádce Editce na záchodech říkala, ,,Edy, mám nové přání, jak přijdu domů, dám si to na nástěnku splněných přání a je mi jedno, kdy se to splní, klidně třeba za dva roky, ale přeji si, abych jednou na nějaké akci cvičila naši sestavu na Když nemůžeš a kluci z Mirai ji u toho naživo hráli."

Ještě ten večer jsem se seznámila s Míšem basákem z kapely a když zjistil, že asi společně budeme vystupovat na Barvám neutečeš a také že cvičíme a co děláme, sám navrhl nápad, že můžeme na Když nemůžeš s nimi vystoupit. Je to krásný, jak to ten vesmír opět zařídil a je VÁM jasné, že to Míša ještě netušil, že se upsal ďáblu a 5.5.2018 jsme měli tu čest v Olomouci předcvičovat asi 5 000 lidí a za námi na pódiu Mirai. Bylo to boží!!! :) I když jsem teda byla mega nervózní.

Ufff, jak vzpomínám, tak se zas rozepisuji, a to by bylo možná na knihu. Tak zkusím v bodech:

 • Všechny Barvám neutečeš, neuvěřitelná atmosféra, poprvé jsem rapovala před tolika lidmi a oni rapovali se mnou, i když jsme rapovali úplnou blbost, ale byl to takovej zážitek. Rozepíšu se někdy zvlášť, a i z vystoupení s Mirai, i z tohoto rapu, určo dodám ještě nějaké video, někdy. 😊
 • Vystoupení a seznámení s Voxelem - opět na Barvám neutečeš - ach ty myšlenky, někdy se tak snadno realizují. A někdy ten vesmír zařídí něco lepšího, než čekáte. Jinak Voxel - Vašek Lebeda - skvělý člověk. Přijel za námi a za dětmi i na Tábor 1 Team a byl naprosto úžasnej. A celá jeho rodinka včetně jeho ženy Marušky jsou úžasňáci.
 • Všechna vystoupení s Princeznou Áňou. Začala jsem rapovat, někdy i trošku zpívat a miluju to. Fakt že jo.
 • Letošní finalistky Dívky a Princezny a veškerá soustředění. Tam jsem letos nechala duši a tu cestu k finálovému večeru jsem si opravdu užila. Nikdy nezapomenu. Jsou to skvělé holky. To by bylo též na knihu, co my jsme zažily.
 • Tábor 1 team - to byl asi můj nejlepší týden v životě. Nejde popsat slovy. Tolik lásky, přátelství, klidu tam kdesi v lese, kde to bylo jako v pohádce a zároveň jak za první republiky nebo spíš od té doby to asi nebylo moc udržované, a i tak to tam bylo  kouzelné. Zastavil se tam čas. Děkuji za tento týden všem, kdo se podíleli. To bylo opravdu neuvěřitelné.
 • Letošní pravidelné kurzy Cvicsnami.cz - projekt, kterému se aktivně nejvíce věnuji a miluju to. Miluju pohyb a tady ty lidi na Moravě. Kouzelné chvíle v tělocvičně.
 • Finálový galavečer Dívky a Princezny ČR - byly to nervy před tím, ale na celý večer nikdy nezapomenu. Bylo to krásný. Však brzy uvidíte v záznamu na Regionální TV.
 • Všechny koncerty Mirai společně s holkami. Bylo to šílené a kluci už si stopro myslí, že jsme úplní blázni... ale já, když něco miluju, musím to mít pořád. Vzpomínám na to, když jsem jako dítě zbožňovala pohádku Princezna ze mlejna a jednou, když jsem byla nemocná, tak jsem si ji pustila 11x za sebou. Takže s těmi koncerty to mám podobně.
 • Skvělé chvíle strávené s rodinou.
 • Seznámení se Suverenem - skvělý člověk se srdcem na pravém místě.
 • Zážitek a inspirace opět díky Klusovcům na jejich Spolu tour. Úžasné prostě.
 • Bohemian rhapsody. Zamilovala jsem se do toho filmu.
 • Vánoce a pohádky.
 • Obytňák. 😊
 • EDITH PIAF!!!!!!! Vrabčák a anděl - divadelní představení - top!!!!
 • Musela jsem zemřít - kniha, která mi asi zase změnila život a ještě změní....
 • A spoustu a spoustu dalších zážitků. Už raději ani nevzpomínám. Bylo by to fakt na dlouho.

Tak joooooo..... doufám, že jste si též ten 2018 užili a teď už jen....

 HAPPPY NEW YEAR 2019!!!!!!