9. Soutěž o ZÁZRAČNOU KÁVU!

09.12.2021

Soutěž o ochutnávku této úžasné ZÁZRAČNÉ kávy - Prevail Europa Joe

Lahodná chuť, fantastické výsledky... asi tak by se dala popsat tato revoluční káva na hubnutí.

Začínáte svůj den kávou? Tak to dělá většina z nás. Co když zjistíte, že ranní šálek kávy vám může přinést více benefitů než jen energii? Že díky ní můžete začít hubnout? Jak? Jednoduše - vyměňte svou kávu za tu naši.

Jak káva funguje?

  • podporuje spalování tuků
  • potlačuje chuť k jídlu a na sladké
  • zlepšuje soustředění a náladu
  • zvyšuje energii
  • podporuje imunitní systém
  • nastartuje metabolismus

Soutěžíme o ochutnávku (3 porce) této lahodné kávy. Šance vyhrát je veliká, vylosuji tři z VÁS!!!! Jedinou podmínkou je platba poštovného a balného, které činí 75,- Kč na výdejní místo od Zásilkovny. Soutěžní otázka zní jednoduše - kolik šálků kávy denně vypijete?

Soutěžíme do 16.12.2021 a losujeme 17.12.2021.

Balíček a pokyny k platbě za poštovné pošlu až po skončení všech úkolů našeho adventního kalendáře (ten trvá do 24.12.2021). Proč? Protože třeba vyhrajete i v nějakém jiném dnu, kde např. bude poštovné zdarma a tak VÁM pošlu vše dohromady a poštovné platit nebudete. A nebo podobných akcí bude více, tak za jedno poštovné dostanete kopu dárečků!!! A to se vyplatí počkat!!! Kdo nechce platit poštovné, tak to může jen tak risknout a když se VÁM nepoštěstí v nějaké soutěži, tak jednoduše poštovné nezaplatíte a bude to, jako byste se této soutěže nezúčastnili. Ale co když vyhrajete třeba hned první soutěž adventního kalendáře, kde je produkt v hodnotě 1790,- Kč zdarma +poštovné a ještě dostanete tyto tři porce Zázračné kávy zdarma? No tak to už se sakra vyplatí ne?