10., 11., 12. Pokračujeme...

12.12.2021

Tak jsem bohužel ten adventní kalendář na chvíli zaspala, no teda spíš jsem se poslední dny skoro nevyspala, tak nezbylo moc času pro jiné aktivity, ale jsem zpět!!! :) A aby VÁM to nebylo líto, za všechny tři dny včetně dneška dostanete náhradu v podobě více odměn!!! :) Do dnešní půlnoci (12.12.) totiž soutěžíme o týdenní kúru ZÁZRAČNÉHO džusu a zítra máme první losování výherce. Tak víte co? Nevylosuji pouze jednoho, ale rovnou 4 z VÁS!!! 

První výherce získává slíbenou týdenní kúru džusu + poštovné ZDARMA + ochutnávku zázračné kávy!!!!! (1 porci)

Druhé místo získá týdenní kúru + poštovné ZDARMA, třetí místo získá 3 porce džusu + poštovné zdarma + ochutnávku kávy (1 porci) a čtvrté místo získá 3 porce džusu + poštovné ZDARMA!!!!!

A co je to ten džus????

Fantastický účinný džus na hubnutí s nově vylepšenou recepturou a tropickou příchutí Piňa Colada. Ideální řešení pro ty, kteří mají oblíbené studené nápoje, jednoduchou přípravu a chtějí nejlepší výsledky! Jak ho jednou ochutnáte, nedáte na něj dopustit, má i pěnu jako opravdová Piňa Colada a hlavně:

- podporuje spalování tuků -podporuje funkci jater - snižuje pocit hladu, potlačuje chuť na sladké - má detoxikační účinky - mění tuk na energii - absorbuje volné radikály - zrychluje metabolismus - antioxidant - vhodný pro vegany i vegetariány

A jak se zapojit do soutěže? Mrkněte na šestý den našeho ADVENTNÍHO KALENDÁŘE!!! A pozooooor!!!! Pokud jste se již zapojili, můžete vyplnit soutěžní okýnko ještě jednou a zvýšit tak šanci na výhru!!!!! 

Soutěžíme ZDE - 6. Další super soutěž!!!