Kurzovné Rájec - Jestřebí

V Rájci - Jestřebí vypisujeme pololetní kurzovné s platností do 31.1.2021. Více informací o výhodách kurzovného v pravidlech kurzů pro veřejnost. Jsou zde popsány i další možné varianty, jak navštěvovat naše studio (permanentky, jednotlivé vstupy). Informace o cenách v ceníku.

Kurzovné Body therapy ÚTERÝ - od 20.10.2020

19.30 - 20.30 -  lektorka: Aneta Kuklínková

Počet lekcí v kurzu: 14

Termíny lekcí: 20.10., 27.10., 3.11., 10.11., 17.11., 24.11., 1.12., 8.12., 15.12., 22.12., 5.1., 12.1., 19.1., 26.1.

Cena kurzu: 1050,- Kč (základní cena), 910,- Kč (cena pro studenty, důchodce a mateřskou dovolenou)

KURZOVNÉ - pravidla 

 • Možnost zakoupení pololetního nebo celoročního kurzovného - upřesněno vždy u konkrétího kurzu. Ne každý kurz má vypsané kurzovné.

 • V případě, že do kurzu nastoupíte později a budete mít zájem o kurzovné, již proběhlé lekce se VÁM z celé částky odečtou. Kurzovné je však třeba objednat nejméně na polovinu z celkového počtu lekcí. Zakoupením kurzovného získáváte jako BONUS dalších 5 vstupů do Active studia AK v hodnotě VAŠEHO kurzu, které můžete využít na jakoukoli další lekci v daném časovém období. Jak to funguje? Ke kurzovnému získáte další kartičku s 5 vstupy. Jste např. na mateřské dovolené a hodnota jednoho vstupu u VAŠEHO kurzovného je 65,- Kč - . V případě, že kromě VAŠEHO kurzu navštívíte jinou lekci a předložíte tuto kartičku, zaplatíte na lekci pouze 65,- Kč místo 90,- Kč. Tuto kartičku můžete využít a nebo nemusíte.

 • V ceně kurzovného nejsou zahrnuty lekce, které připadnou na dny státních svátků a všech prázdnin (podzimní, vánoční, pololetní, jarní, velikonoční a letní). V případě, že se lekce v těchto dnech uskuteční - budete si moci zakoupit jednotlivé vstupy, vyzkoušet jiné druhy cvičení, aj.

 • Na lekce se přihlásíte přes webové stránky www.anetakuklinkova.cz/activestudio

 • Změna lektora na lekcích vyhrazena.

 • Změna termínů lekcí vyhrazena.

 • V případě zrušení lekcí z naší strany vrátíme peníze nebo nabídneme náhradní termín.

Výhody KURZOVNÉHO:

 • Od zakoupení kurzu máte zarezervovanou každou hodinu.

 • Nemusíte se hlásit ani odhlašovat z lekcí. Každou lekci v daném kurzu máte zaplacenou, proto doporučujeme, když se nebudete moci zúčastnit, zajistěte si zástup, jinak VÁM lekce propadá - vaše kurzovné je přenosné!!! V případě, že byste nechodili pravidelně, kurzovné se VÁM nevyplatí a zvolte raději možnost permanentky.

 • Pravidelné cvičení je pro Vás mnohem přínosnější po fyzické i psychické stránce.

 • BONUS!!! Nevychozené lekce si můžete vybrat i na jiných lekcích, které Active studio AK pořádá (v případě, že je na lekci volno. Vždy je nutné se předem nahlásit)

 • Nevybrané lekce je třeba využít v daném pololetí, tzn. nelze je převádět do pololetí následujícího a např. odečíst z následujícího kurzovného.

 • Dále také budou označeny nejrůznější akce a produkty, kde při jejich zakoupení/využití budete opět moci využít těchto nevychozených vstupů v podobě slevy.

 • V případě, že byste dlouhodobě onemocněli, domluvíme se a peníze Vám vrátíme

Přihláška a zakoupení kurzovného

Přihlášku na daný kurz je nutné vyplnit na webu www.anetakuklinkova.cz/activestudio v sekci PŘIHLÁŠKA v záložce LEKCE PRO VEŘEJNOST. Nezapomeňte uvést všechny důležité údaje - jméno a příjmení, telefonní číslo, email, o jaký kurz máte zájem (body therapy, trampolínky, zumba), v jakém městě (Boskovice, Blansko, Drnovice, ..). Obratem Vám bude na Váš email zasláno potvrzení s informacemi o platbě kurzovného (většinou do 24 h - děláme bohužel zatím vše ručně).

Kurzovné na dané pololetí se platí pouze bankovním převodem! Veškeré údaje k platbě Vám budou zaslány emailem.

Důležité!!!

Přihláška je platná až po uhrazení kurzovného!

Zaplacením kurzovného vyjadřujete souhlas s pravidly na rok 2020/2021

Přednost na lekci má vždy klient se zakoupeným kurzem.