Karanténa v pohybu

Online fitness kurz ,,Karanténa v pohybu"

Ahoj nebo dobrý den,

moje jméno je Aneta Kuklínková a ráda bych VÁM představila můj nový online fitness program Karanténa v pohybu.

Již několik let jsem profesionální instruktorkou aerobních a body & mind forem, také trenérkou dětského cvičení a jelikož se nám skoro ze dne na den obrátil život vzhůru nohama a nemohu s VÁMI trávit čas v tělocvičně a na akcích, napadlo mě, že se s VÁMI spojím touto formou. Pohyb je můj život a již několikrát mi ho z velké části zachránil. Psychika člověka je v životě velmi důležitá, a proto budu ráda, když se společně alespoň na chvilku odreagujeme.

Připraveni???

3, 2, 1.... TEĎ!!!! JDEME NA TO!!!!

Jak celý program bude probíhat a co VÁS v programu čeká?

Níže si můžete vybrat ideální cvičení, které VÁS bude bavit.  Přesto, že jsem se celý život věnovala aerobiku, momentálně je mojí největší vášní ZUMBA, JUMPING ideálně ve spojení s Tabatou (tento program nazývám FIT JUMP - nebojte, mám i speciální verzi bez trampolínky) a také relaxační a klidná lekce BODY THERAPY. Pokud si chcete během karantény dát opravdu do těla, můžete si vybrat i speciální balíček, který bude obsahovat všechny typy cvičení. Kombinaci všech 3 druhů lekcí doporučuji. Kromě dobré nálady mi tato kombinace cca za měsíc naprosto změnila postavu.

Program bude probíhat emailovou formou, kam VÁM vždy zašlu ke stažení video. Vše bude velmi podobné, jako byste se zúčastnili živé lekce. Každá bude v délce od 45 minut - 60 minut (podle VAŠEHO výběru). Těšit se můžete také na spoustu bonusů a speciální hosty především z aktivního Studia Zdenka ze Švýcarska, kde je cvičení na velmi vysoké úrovni.

Kurz bude probíhat po dobu 21 dnů. Každý týden k VÁM dorazí jedna hlavní lekce, obden bonusové video a každý den si můžete pustit speciální 20 min. video doporučené např. pro ranní rychlovku. :) To, jestli je použijete ráno, je na VÁS. 

Ke všem lekcím budete mít přístup také díky klientské sekci na webu, kde bude hezky vše pohromadě. Pokud tedy nebudete chtít čekat na emaily, můžete si stahovat lekce, kdy budete chtít. 

Komu by to bylo málo, stále je možnost si vzít balíček, kde máte všechny druhy cvičení a lekce si tak rozložit do každého dne nebo zvolit dvouhodinovku. S tím, jak si to správně naplánovat a dodržet to, VÁM pomůže úvodní motivační video a pracovní sešit.

Co vstupem do fitness programu Karanténa v pohybu získáte?

1) Vybraný kurz, který bude obsahovat vždy 3x 45 - 60 min. dlouhé lekce dle náročnosti, které na sebe budou navazovat.

První lekce bude nejjednodušší varianta choreografií a každou lekcí se bude postupně stěžovat tak, abyste se cvičení postupně přirozeně pěkně naučili. Myslím, že tento způsob výuky zavedu nově i na živých lekcích, jelikož např. u zumby tohle určitě nejvíce oceníte, u ostatních druhů cvičení to bude trošičku jinak, ale samozřejmě vždy tak, aby to dávalo smysl a VÁM přineslo co největší efekt. 

2) Bonusové lekce

- nové choreografie i se speciálními hosty (např. skvělé lektorky ze Švýcarska apod.)

3) 20 minutová rychlovka na každý den

video, které se hodí např. ráno pro nastartování skvělého dne.

4) Úvodní motivační video + pracovní sešit 

- mým cílem je, abyste měli ze cvičení co největší přínos a zde VÁM dám pár rad, jak to doma zvládnout a užít si to, i když je domov plný lidí. A také jak se donutit, když se VÁM opravdu nebude chtít.

5) Soukromá facebooková skupina s dalšími bonusy, inspirací a také online vysíláním. Kdo nemá facebook, komunikovat můžeme i přes email. 

6) Volný vstup na lekci / akci, který můžete využít kdykoli v roce 2020. 

Už se nemůžu dočkat, až si natrénované choreografie užijeme naživo. A hlavně - až to bude všechno za námi.

7) Překvapení na závěr

- v případě, že zvládnete celý kurz až do konce, získáte zaslouženou odměnu.

Výhody a nevýhody tohoto online programu?

  • Video dané lekce je jen VAŠE a můžete si lekci kdykoli znovu zopakovat. Po obdržení všech 3 variant si můžete vybrat náročnost, která VÁM bude při opakování lekce vyhovovat.
  • V případě, že VÁM nějaké kroky nepůjdou, můžete si kdykoli video zastavit a k danému kroku se vrátit. Přesto se budu snažit, abych VÁS vše co nejlépe naučila na první pokus a zastavování videa nebylo potřeba.
  • Trénujete kdykoliv a kdekoliv. Tento bod samozřejmě může být i nevýhodou. Prostřednictvím motivačního videa nastavíme ideální plán na cvičení.
  • Nevýhodou je rozhodně absence osobního kontaktu s lektorkou.
  • Nevýhodou je určitě i prostor. Né každý má doma tělocvičnu. Spoustu videí budu také posílat z domova, cvičení bude přizpůsobeno co nejvíce prostoru v karanténě.

A kolik to bude stát?

No co si budeme. Nejraději bych dala své kurzy všem zadarmo, aby si je mohl dopřát úplně každý. Bohužel nebo vlastně i bohudík je tato činnost zároveň i moje zaměstnání, a proto i živé kurzy pořádám vždy za nějaký poplatek. Jsem profesionální instruktorkou aerobiku, zumby, jumpingu a dalších druhů cvičení (lektorování se věnuji již 15 let, samotnému cvičení včetně závodního aerobiku ještě déle) a díky tomu můžete mít jistotu, že do kurzů dávám vždy opravdu maximum, investuji do školení, další inspirace, jsem členem ZIN (což je placené sdružení lektorů zumby, díky kterému VÁM mohu přinášet kromě mých nápadů i nejnovější choreografie, které frčí po celém světě) a cenné zkušenosti jsem získala i díky mým pobytům v zahraničí. Nejvíce jsem se zdokonalila ve studiu ve Švýcarsku, kde je cvičení na velmi vysoké úrovni, ale také na workshopech v Americe, kterých jsem se účastnila díky mému soutěžení na Mistrovství světa v interpretačním umění v Hollywoodu.

Říká se, že co vydáte, to se VÁM vrátí a já doufám, že tyto zkušenosti VÁM plně předám prostřednictvím mého online fitness programu.

Jaká je tedy cena mého online kurzu?

Mrkněte níže, kde uvádím nejrůznější možnosti a balíčky tak, aby si mohl vybrat opravdu každý. Mimo to, že doufám, že si skvěle zacvičíte a uděláte dobře svému tělu a mysli, zakoupením online kurzu navíc i podpoříte moji činnost v době, kdy se mi ze dne na den stopla veškerá práce a veškerý příjem. Ale také vím, že tento problém neřeším sama.

Pokud tady mám někoho, kdo by měl zájem o kurz pro sebe nebo své dítě a díky vzniklému problému jste se ocitli v krizové situaci, že poslední na co máte pomyšlení, je dávat nějaké další peníze, napište mi a věřím, že se domluvíme a ráda VÁM kurz pošlu, abyste přišli na jiné myšlenky. (Při vyplnění objednávky tuto informaci dopište do poznámek a já se VÁM ozvu prostřednictvím emailu). Naopak kdo má i v tuto chvíli práci nebo nemá problém s financemi, budu velmi ráda za podporu. Věřím, že kurzů bez poplatku budou čestně využívat jen Ti, kteří to opravdu potřebují. Jedem v tom společně a věřím, že to všechno zvládneme. Ne jen korona, ale i KORUNA virus porazíme. :) No a hlavně si zacvičíme.

Co když se mi kurz nebude líbit? 

Hodně mi záleží na tom, abyste byli spokojení, proto VÁM nabízím 10 denní garanci vrácení peněz od vstupu do programu.

Kdykoli se v té době rozhodnete, že to není pro VÁS, stačí, když mi pošlete email s důvodem VAŠÍ nespokojenosti a já VÁM vrátím do 30-ti dnů od VAŠÍ žádosti peníze na VÁŠ účet.

KARANTÉNA V POHYBU

ONLINE FITNESS PROGRAM - CENÍK JEDNOTLIVÝCH KURZŮ A BALÍČKŮ

POZOOR!!! V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU O TRAMPOLÍNKU NABÍZÍM BAZAROVOU VERZI INSPORTLINE TRAMPOLÍNY PROFI 122CM!!!

Více informací - ZDE -